Електронний освітній ресурс «KM MEDIA ED PROFI» – мультимедійний дидактичний матеріал для початкових класів, розроблений із метою впровадження інновацій в освітній процес Нової української школи.

Зміст мультимедійних матеріалів відповідає Державному стандарту початкової освіти (рекомендований Міністерством освіти і науки України для закладів загальної середньої освіти) та чинним навчальним програмам НУШ.

ЕОР «KM MEDIA ED PROFI» – це програмне забезпечення із навчально дидактичним матеріалом, що майже на 100% забезпечує відеоматеріалами освітній процес із 7-ми освітніх галузей.

Тисячі відео та анімаційних роликів однаково ефективні в організації як традиційної форми навчання, так і дистанційної.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ЕОРи«KM MEDIA ED PROFI»:

  1. Підвищується інтенсивність та ефективність роботи вчителя.
  2. Мультимедійний формат дидактичного матеріалу – це звична форма отримання інформації для сучасних учнів, що збільшує інформативність і наочність викладання.
  3. Під час дистанційного навчання учні отримують доступ до професійних коментарів і пояснень.
  4. Демонстрація навчальних відео мотивує як учнів, так і вчителя.
  5. На відміну від паперових підручників та додаткової літератури, даний електронний освітній ресурс постійно оновлюється та доповнюється.

Придбання програмного забезпечення та освітнього контенту є надзвичайно вигідною інвестицією в освіту (заощаджуються великі кошти на аналогову наочність).

Як приклад, відповідно до рекомендованого переліку аналогових засобів навчання комплект для 2-го класу коштує понад 300 тисяч гривень, але дозволяє забезпечити не більше 25% навчальної програми, на відміну від ЕОР «KM MEDIA ED PROFI», який забезпечує освітній процес майже на 95% за ціною вдесятеро
дешевше.

Для багатьох учителів початкової школи – це новий досвід щоденного використання цифрових технологій, тому компанія забезпечує методичний супровід користувачів ЕОР «KM MEDIA ED PROFI» й безперервне підвищення кваліфікації.

Учителі, активні користувачі «KM MEDIA ED PROFI», матимуть можливість долучитися до всеукраїнської спільноти інноваторів і постійно збагачувати свій професійний досвід, що особливо актуально на етапі реформування методичних служб у громадах.

Для використання ЕОР «KM MEDIA ED PROFI» достатньо мати робочий ноутбук, пристрій для демонстрацій, доступ до мережі Інтернет.

ЕОР «KM MEDIA ED PROFI» успішно використовується в закладах освіти майже чотирьохсот громад України, постійно вдосконалюється та в найближчому майбутньому забезпечуватиме запуск нових високотехнологічних рішень в освітній процес.